pozycjonowanie stron WWW projektowanie wykonywanie technologie flash xhtml php javascript actionscript xhtml


Szukaj:  

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności:

 Amazon w 9 sekund

Jakiś czas temu w Internecie pojawiły się plotki o tym, że największy na świecie sklep internetowy zawita na naszym rynku. Oferta Amazon.com – bo to właśnie o nich mowa – nie pojawi się jednak pod adresem amazon.pl, tylko w jednej z polskich porównywarek cen. Wcześniej podejrzewano, że będzie to: Nokaut.pl, ale skończyło się na: 9sekund.pl, które obecnie porównuje ponad 1,7 mln ofert ze sklepów internetowych oraz ponad 1,1 mln ofert z serwisów aukcyjnych.


Podobno przecieki o tym fakcie zmotywowały polskich przedstawicieli do działania, ale znając dzisiejsze zagrania marketingowe można powiedzieć, że to kolejny haczyk na klienta. 9sekund.pl będzie na razie sprzedawać pochodzące z oferty Amazon książki, muzykę i filmy DVD, które w większości będą wydawnictwami anglojęzycznymi.
Jeden z analityków systemu w 9sekund.pl.Marcin Górecki powiedział, że na razie w serwisie podczas poszukiwań produktów porównywanych jest ponad 100.000 najciekawszych produktów z firmy Amazon, a ich liczba cały czas rośnie.
Przedstawiciele porównywarki wyszli z założenia, że jeżeli polscy użytkownicy Internetu mogą kupować także produkty w zagranicznych sklepach, to warto dodać taką ofertę. Koszty przesyłki z zagranicy są wysokie, ale zdarza się tak, że jednak w ofercie polskich sklepów nie możemy zakupić pożądanego produktu, dlatego oferta Amazon na 9sekund.pl skierowana jest głównie do osób zainteresowanych książkami w innych niż polska wersjach językowych, niszową muzyką, starymi filmami. Więc na pewno znajdzie swoich klientów.
 
Dodano: 2006-04-07

TAGI: Amazon, sklepy internetowe

powrót

  2006 - 2008 © marcol.art.pl