pozycjonowanie stron WWW projektowanie wykonywanie technologie flash xhtml php javascript actionscript xhtml


Szukaj:  

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności:

Amazon w 9 sekund

Jakiś czas temu w Internecie pojawiły się plotki o tym, że największy na świecie sklep internetowy zawita na naszym rynku. Oferta Amazon.com – bo to właśnie o nich mowa – nie pojawi się jednak pod adresem amazon.pl, tylko w jednej z polskich porównywarek cen. Wcześniej podejrzewano, że będzie to: Nokaut.pl, ale skończyło się na: 9sekund.pl, które obecnie porównuje ponad 1,7 mln ofert ze sklepów internetowych oraz ponad 1,1 mln ofert z serwisów aukcyjnych.

^top

Windows Vista

Microsoft udostępnił kolejne wydanie systemu Windows Vista. Jest to oczywiście wersja testowa, tzw. CTP (Community Technology Preview). Przedstawiciele Microsoftu podkreślają, że w tej wersji znajdują się wszystkie elementy finalnego systemu.

^top

Phishing, czyli wędkowanie

Wysyłanie spreparowanych e-maili z prośbą o kliknięcie na załączony w wiadomości link to tzw. "phishing" To w miarę nowy sposób wyłudzania od klientów banków, portali finansowych, sklepów internetowych i podobnych instytucji, ich danych kanałami elektronicznymi. Jest stosowany coraz częściej, a jego skuteczność zależy od reakcji odbiorcy, który czuje się reaguje na "ważną wiadomość" nadesłaną w spreparowanym e-mail’u.

^top

Bezpieczeństwo banków internetowych

Poznańscy specjaliści zbadali bezpieczeństwo szyfrowania transmisji SSL. Takie szyfrowanie często stosują różne serwisy (m.in. usługodawcy internetowi, serwisy finansowe, portale bankowe). Jak się okazuje część banków nadal posługuje się wersją SSL'a z 1993 roku.

^top

 Strona: 1 2 3 

  2006 - 2008 © marcol.art.pl