pozycjonowanie stron WWW projektowanie wykonywanie technologie flash xhtml php javascript actionscript xhtml


Szukaj:  


 

 

 

 

 

 

 

Technologie:

 HOSTING

Do publikacji swojej strony w Internecie potrzebny jest serwer, na którym zostanie ona umieszczona. Dlatego ważne jest dobranie odpowiedniego (co do rozmiaru, szybkości połączenia, itp.) serwera.


Hosting (web hosting) to usługa polegająca na udostępnianiu konto na stronę www, lub serwera wirtualnego, na którym znajdują się strona internetowa, zarządzanie domenami, tworzenie subdomen, konta pocztowe w domenie, a także aliasy do kont e-mail, bazy danych, systemy antywirusowe i antyspamowe, zarządzanie dostępem do FTP, budowa sklepów internetowych, itp.
Utrzymanie serwera wiąże się to z dużymi kosztami (stałe łącze, specjalistyczny sprzęt, administratorzy, oprogramowanie itp.), dlatego powstały firmy specjalizujące się w wynajmowaniu serwerów wirtualnych, które dzięki dużemu zasięgowi oferują swoje usługi taniej.
Istnieją także większe formy hostingu, jak konta reslellerskie (większe i pozwalające na ich podzielenie i odsprzedawanie) czy game hosting, pozwalający na utrzymywanie serwerów gier.

TAGI: wirtualne serwery, domeny, strony internetowe

powrót

  2006 - 2008 © marcol.art.pl