pozycjonowanie stron WWW projektowanie wykonywanie technologie flash xhtml php javascript actionscript xhtml


 

 

 

 

 

 

 

Współpraca:

Nowe technologie internetowe, multimedia, grafika komputerowa i fotografia cyfrowa, to właśnie w tych kierunkach ciągle szukam wyzwań oraz innowacyjnych rozwiązań.

Czym się zajmuję:

  • projektowanie stron www [flash, html, xhtml, php, css, javascipt, xml]
  • bazy danych [mysql]
  • pozycjonowanie w wyszukiwarkach [np. google, netsprint, szukacz, yahoo]
  • rejestracja stron www w katalogach i wyszukiwarkach [wp.pl, onet.pl, gazeta.pl, qlweb, seo]
  • aktualizacja gotowych serwisów
  • tworzenie bannerów i animacji komputerowych [flash, gif]
  • prezentacje multimedialne
  • grafika [loga, logotypy, itp.]
  • fotografia cyfrowa [obróbka zdjęć, fotografowanie obiektów, osób i imprez]
  • projektowanie folderów reklamowych i wizytówek

 Strony internetowe:

Stosując różne technologie staram się tworzyć przejrzyste, estetyczne, a jednocześnie niestandardowe strony www. Zaczynając od tzw. wizytówek, kończąc na tworzeniu rozbudowanych i wielofunkcyjnych serwisach internetowych.
Optymalizacja kodu i grafiki na stronach powoduje, że nawet przy wolniejszym łączu wyświetlają się szybko, a ich wygląd jest niezależny od przeglądarek.
Po konsultacjach z klientami wybieram odpowiednie kolory, tła, czcionki, zdjęcia, itp. Proponuję wykonanie animacji, projektuję logo, banner odpowiadający charakterowi branży, w której działa firma.
Kolejnym etapem jest wybranie odpowiedniej domeny, znalezienie szybkiego serwera, aktywacja i konfiguracja kont pocztowych.
Ostatnią, ale jakże ważną, częścią dobrej strony w Internecie jest jej pozycja w wyszukiwarkach, dlatego zajmuję się także pozycjonowaniem, czyli zaistnieniem w sieci wykonanych serwisów.

 Prezentacje multimedialne:

W zależności od jakości i ilości dostarczonych materiałów oraz od wymagań i oczekiwań klienta, można stworzyć prezentację w postaci strony www, jak i zapisywanej na nośnikach CD bądź DVD.
Ideą prezentacji multimedialnych jest przede wszystkim obrazowa reklama produktów, czy usług oferowanych przez daną firmę, dlatego muszą być one wykonane z fantazją, aby zaciekawić oglądającego. Jednocześnie muszą posiadać łatwe i przyjazne menu, aby klient nie zniechęcił się wodotryskami, które nie pozwolą znaleźć mu interesujących informacji oraz na swobodne przeglądanie prezentacji. Płyta z prezentacją podarowana klientowi to ciekawa i nowa forma reklamy, z której warto korzystać, ponieważ jest to bardzo tani i łatwy sposób pozyskiwania nowych nabywców produktów, czy usług.


Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą proszę o kontakt.

  2006 - 2008 © marcol.art.pl